Продукція ТМ Pierrot виробляється в Іспанії компанією FUSHIMA з 1945 року!

Fushima - це кантабрійський сімейний бізнес з міжнародним баченням, який з 1945 року займається виробництвом продуктів для гігієни порожнини рота і особистої гігієни найвищої якості.

Завдяки більш ніж 75-річному досвіду виробництва продукції найвищої якості, компанія Fushima стала одним з найважливіших європейських постачальників в цьому секторі і світовим еталоном, оскільки її продукція представлена більш ніж в 55 країнах світу.

Дотримання найвищих стандартів якості (сертифікат 150 9001), наукові дослідження, інноваційний розвиток є постійними супутниками компанії з моменту її створення. Хоча багато речей змінилися з плином часу, філософія компанії залишається незмінною: головне для компанії FUSHIMA запропонувати клієнтам обслуговування найвищої якості в обличчі бренду Pierrot!

 
76

Років


Досвід виробництва продукції найвищої якості
55

Країн


Представляють продукцію європейського постачальника в цьому секторі
20

Років


Стандарт ISO 9001 підтверджує якость на всьому ланцюжку поставок

Трохи історії

 

...Від невеликого складу до сучасних об'єктів
площею більше 14000 м²...

У 1945 році пан Лауреано Сальсінес Гомес заснував компанію FUSHIMA; невелика компанія, що спеціалізується на виробництві зубних щіток і щіток для волосся. Ця компанія працює завдяки зусиллям і участі засновника і його працівників, вона росте і переїжджає на новий більший склад, щоб знайти нові масштаби.


У 1983 році компанія перейшла до другого покоління, і сини пана Гомес - Хосе Антоніо Сальсінес і Еудженіо Сальсінес взяли на себе управління. Компанія продовжує зростати, і в 1989 році, після консолідації в Іспанії, FUSHIMA виходить на міжнародний рівень.

Через роки, в 2006 році, Хосе Антоніо Сальсінес прийняв на себе роль генерального директора, який пізніше, в зв'язку з розширенням компанії, вирішив перемістити її на нові, набагато більші об'єкти, щоб продовжити рух вгору і продовжувати надавати високоякісні продукти.

Нещодавно, в 2016 році, була побудована нова лабораторія площею 2500 м2, щоб мати можливість самостійно розробляти асортимент зубних паст і рідин для полоскання рота і продовжувати задовольняти потреби своїх клієнтів. Для фінансування інвестицій в цю лабораторію у нас була підтримка Міністерства промисловості, енергетики і туризму; через проект «реіндустріалізація і підвищення конкурентоспроможності промисловості» (Call 2014 року, File RCI-040000-2014-20).

Історія розвитку компанії FUSHIMA

 • 1945

  Mr. Laureano Salcines Gómez заснував FUSHIMA. Компанія спеціалізується на виробництві зубних щіток і гребенів для волосся
 • 1961

  FUSHIMA переїзджає в нове приміщення в Campogiro, розташоване в муніципалітеті Сантандер.
 • 1983

  Mr. Eugenio Salcines і Mr. José Antonio Salcines, сини засновника, беруть на себе управління компанією.
 • 1989

  Після міцної основи в Іспанії, FUSHIMA виходить на міжнародні ринки.
 • 1991

  Народжується INFORMATICA COMPUSAL. Компанія створена для роботи з комп'ютерами та програмним забезпеченням компанії FUSHIMA.
 • 1995

  Створення нової компанії для упаковки - IMPRENTA DIGRAF.
 • 1997

  Утворення LABORATORIOS COSMODENT. Компанія спеціалізується на виробництві зубних паст і ополіскувачів для рота.
 • 1998

  FUSHIMA отримує визнання Іспанським товариством профілактичної громадської стоматології, SEOEPYC, і в сертифікат ISO 9001.
 • 2001

  Визнання Іспанським товариством Одонтопедіатров SEOP.
 • 2002

  Визнання Іспанським товариством стоматологів-гігієністів HIDES.
 • 2004

  FUSHIMA отримує нагороду: Компанія в Cantabria з найбільшим міжнародним поданням.
 • 2006

  Урочисте відкриття нових приміщень в Guarnizo (Cantabria). Mr. José Antonio Salcines стає головним виконавчим директором корпорації.
 • 2014

  Зубна щітка "Гусениця" (Gusy) отримує нагороду "Hit. Краще для малюка" за версією журналу "Твій малюк" в рубриці "Краща дитяча зубна щітка" в Україні.
 • 2015

  Набір "Акула" (Sharky) отримує нагороду "Hit. Краще для малюка" за версією журналу "Твій малюк" в рубриці "Краща дитяча зубна щітка 4-6" в Україні.
 • 2017

  Розширення виробничих потужностей в Guarnizo за рахунок власної лабораторії по створенню і виробництву зубних паст і рідин для полоскання рота.
 • 2018

  На ринок випущена нова лінія лабораторних зубних паст і рідин для полоскання рота.

Стандарти якості

У Fushima розуміють, що результат добре виконаної роботи є продуктом адекватного планування, взаємодії та розподілення людей, проектів і процесів, а також використання знань і досвіду для задоволення потреб та вимог клієнта.

Високі стандарти якості змушують зосереджувати зусилля на всьому ланцюжку поставок на глобальних стандартах, постійному вдосконаленні, продуктивності, дотриманні правових норм і зрілої системи управління якістю, впровадженої та сертифікованої протягом 20 років відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.

Завдяки більш ніж 75-річному досвіду виробництва продукції найвищої якості, компанія Fushima стала одним з найважливіших європейських постачальників в цьому секторі і світовим еталоном, оскільки її продукція представлена більш ніж в 55 країнах світу.


 

ІННОВАЦІЇ

Наша основна мета завжди спрямована на те, щоб гарантувати нашим клієнтам чудову якість і обслуговування.

У Fushima є власний відділ досліджень і розробок, в якому розробляються найсучасніші продукти відповідно до потреб наших клієнтів і тенденціями ринку.

Інноваційний процес Fushima включає в себе оновлення і вибір продуктів на основі потреб і тенденцій ринку; від проектування і розробки продуктів і їх упаковки (настройка асортименту і турбота про їх іміджі) до виробництва продуктів в пошуках технологічної досконалості.


 


parallax background
 

Реєстрація для фахівців

Заповніть форму реєстрації, щоб отримати прайс. Залиште нам повідомлення, якщо маєте запитання стосовно співпраці або ін.

  ДЕ КУПИТИ
  Українська